Speciální nabídky
zavřít
Balíček romantická neděle
Balíček romantická neděle
Balíček dámská jízda
Balíček dámská jízda
Vánoční večírky
Vánoční večírky
Při rezervaci na našem webu získáte welcome drink zdarma

Aktuality

Vánoční večírky v Hotelu Alley

18. 9. 2018

Zapomeňte na práci a pobavte se s kolegy na vánočním večírku. Připravíme pro vás program podle vašich přání, zajistíme vynikající občerstvení i zvýhodněné ceny ubytování.

Více >>>

Slevy na vstupenky do olomouckého aquaparku

17. 7. 2018

Pro hosty Hotelu Alley máme připraveny vstupenky do olomouckého Aquaparku se slevou. Čeká tu na vás řada adrenalinových nebo relaxačních atrakcí - tobogán dlouhý 115 metrů, široká skluzavka, rekreační bazén s masážními tryskami a další lákadla.

Vstupenky 1+1 do kina Premiere Cinemas

10. 7. 2018

Filmový nadšenci zbystřete. Naši hosté získají 2 vstupenky za cenu jedné do Premiere Cinemas Olomouc. Multikino se nachází jen pár kroku od hotelu. Stačí přejít lávku pro pěší a jste tam. Přejeme krásný filmový zážitek.

Nová káva z rodinné pražírny CaféGape

8. 7. 2018

Přijďte k nám ochutnat novou kávu z rodinné pražírny CaféGape, kde vybírají jen ta nejlepší zrna. Všechnu kávu praží na prvotřídním stroji, který díky propracovanému systému proudění horkého vzduchu zaručuje rovnoměrné pražení.

Více >>>

Začněte den ve velkém stylu

1. 6. 2018

Pozvěte své přátele nebo obchodní partnery na bohatou snídani do čtyřhvězdičkového hotelu v centru Olomouce. Neformální setkání v přátelské atmosféře vás příjemně naladí na zbytek dne. Snídaně připravujeme hotelovým i neubytovaným hostům. Cena je 350 korun pro dvě osoby.

Perfektní osvěžení v horkém dni

25. 4. 2018

Naše domácí limonády nebo ledové frappé vás parádně ochladí. Klimatizovaná kavárna hotelu Alley je při vedrech správnou volbou. Doslova oázou klidu a pohody v zátiší parku. Přijďte se sami přesvědčit.

Více >>>

Novinka v našem Lobby baru

28. 3. 2018

Rozšířili jsme nabídku o různé druhy dortů. Výborně vypadají a ještě lépe chutnají. Máme ale jedno malé varování. V kombinaci s naší prvotřídní kávou jsou vysoce návykové. :)

Více >>>