Tel.: (+420) 585 502 999
Při rezervaci na našem webu získáte welcome drink zdarma

Aktuality

Slevy na vstupenky do olomouckého aquaparku

17. 7. 2018

Osvěžte se v horkých letních dnech. Pro hosty Hotelu Alley máme připraveny vstupenky do olomouckého Aquaparku se slevou. Čeká tu na vás řada adrenalinových nebo relaxačních atrakcí - tobogán dlouhý 115 metrů, široká skluzavka, rekreační bazén s masážními tryskami a další lákadla.

Více >>>

Vstupenky 1+1 do kina Premiere Cinemas

10. 7. 2018

Filmový nadšenci zbystřete. Naši hosté získají 2 vstupenky za cenu jedné do Premiere Cinemas Olomouc. Multikino se nachází jen pár kroku od hotelu. Stačí přejít lávku pro pěší a jste tam. Přejeme krásný filmový zážitek.

Více >>>

Nová káva z rodinné pražírny CaféGape

8. 7. 2018

Přijďte k nám ochutnat novou kávu z rodinné pražírny CaféGape, kde vybírají jen ta nejlepší zrna. Všechnu kávu praží na prvotřídním stroji, který díky propracovanému systému proudění horkého vzduchu zaručuje rovnoměrné pražení.

Více >>>

Začněte den ve velkém stylu

1. 6. 2018

Pozvěte své přátele nebo obchodní partnery na bohatou snídani do čtyřhvězdičkového hotelu v centru Olomouce. Neformální setkání v přátelské atmosféře vás příjemně naladí na zbytek dne. Snídaně připravujeme hotelovým i neubytovaným hostům. Cena je 350 korun pro dvě osoby.

Perfektní osvěžení v horkém dni

25. 4. 2018

Naše domácí limonády nebo ledové frappé vás parádně ochladí. Klimatizovaná kavárna hotelu Alley je při vedrech správnou volbou. Doslova oázou klidu a pohody v zátiší parku. Přijďte se sami přesvědčit.

Více >>>

Novinka v našem Lobby baru

28. 3. 2018

Rozšířili jsme nabídku o různé druhy dortů. Výborně vypadají a ještě lépe chutnají. Máme ale jedno malé varování. V kombinaci s naší prvotřídní kávou jsou vysoce návykové. :)

Více >>>