Speciální nabídky
zavřít
Víkend s dětmi v Olomouci
Víkend s dětmi v Olomouci
Aquapark se slevou
Aquapark se slevou
Dámská jízda
Dámská jízda
Při rezervaci na našem webu získáte welcome drink zdarma

Služby

Personál Hotelu Alley ochotně splní vaše požadavky. Pro bezstarostný pobyt hostu zajišťujeme následující služby:

 • služby recepce 24/7
 • pokojová služba
 • sekretářské služby
 • taxi a transfery
 • květinová služba
 • praní a žehlení prádla
 • úschovna zavazadel
 • wellness centrum
 • Wi-Fi v celém hotelu zdarma
 • stylový lobby bar
 • denní tisk
 • hotelové parkoviště pod kamerovým systémem
 • průvodcovské služby

Relax

Všichni naši ubytovaní hosté mají možnost využít zdarma hotelové fitness a wellness.
Fitness Alley Vám umožní kvalitní trénink, cvičení a životní styl. Po procvičení celého těla pak můžete prožít odpočinek v podobě Finské sauny, která je vhodná pro zdravé osoby k uchování a posílení kondice, prohřátí těla, uvolnění svalů, prokrvení pokožky, čištění pórů a odstraňování stresu. Příjemnému pocitu z pobytu napomáhá bylinné aroma.

V Relax centru našim hostům nabízíme také masáže: regenerační, klasická, jemnodotyková, relaxační, harmonizační. Pro více informací nebo objednávky, kontaktujte přes naši recepci na čísle +420 585 502 999 nebo na booking@hotel-alley.cz.

Svatby

Hledáte romantické místo pro svatební hostinu? V luxusním hotelu Alley vás okouzlí stylově zařízené salónky a klidné prostředí u parku. Připravíme pro vás kompletní zajištění svatby na klíč, zprostředkování ověřených a kvalitních dodavatelů, svatební menu a ubytování pro vaše hosty za zvýhodněné ceny, parkování pro hosty zdarma, svatební apartmá pro novomanžele zdarma. Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle +420 601 303 316 nebo na prstek@hotel-alley.cz.

Více informací
 

Teambuilding

Zajistíme pro Vás firemní teambuilding v nejrůznějších podobách: DJ, karaoke, bowling, vstup do ZOO, Aquaparku, Veterán arény, lanového centra, možnost jízdy na motokárách v prostorách garáží, golf, fotky z budky, OLOLOĎ, OLOŠLAP, projížďka historickou Olomoucí na SEGWAY, výlety po okolí na koloběžkách. Máte-li zájem o další informace, kontaktujte nás tel. čísle +420 601 303 316 nebo na prstek@hotel-alley.cz.

Prostory pro jednání a prezentace

Hledáte exkluzivní místo pro degustace, obchodní schůzky, prezentace či pracovní snídani? Nabízíme vám využití našeho lobby baru nebo salonků. K pronájmu nabízíme také VIP apartmán Alley. Máte-li zájem o další informace, kontaktujte nás na tel. čísle +420 601 303 316 nebo na prstek@hotel-alley.cz.

Zábava a odpočinek

Pro naše hosty máme připraveny vstupenky se slevou do olomouckého Aquaparku, kde můžete relaxovat v kterémkoli ročním období. Naši hosté mohou také získat 2 vstupenky za cenu jedné do kina Premiere Cinemas. Multikino se nachází jen 5 minut chůze od hotelu, v OC Šantovka. Pro více informací kontaktujte recepci na čísle +420 585 502 999 nebo na booking@hotel-alley.cz

Premiere Cinemas Olomouc
Aquapark Olomouc

Prohlídky Olomouce a okolí

Mnoho staletí patřila Olomouc k důležitým sídlům střední Evropy a určovalo se zde směřování českých zemí. Velké události a architektonické skvosty Vám rádi přiblíží zkušení průvodci. Budete-li mít zájem o zprostředkování prohlídek, kontaktujte recepci
na čísle +420 585 502 999 nebo na booking@hotel-alley.cz.

Více se o Olomouci a okolí dozvíte na webech:

Město Olomouc
Střední Morava
Olomouc tour guide