Speciální nabídky
zavřít
Zvýhodněné pobyty. 4 noci za cenu 3
Zvýhodněné pobyty. 4 noci za cenu 3
Business balíček
Business balíček
Cesta za klenoty Hané
Cesta za klenoty Hané
Pozvánky
zavřít

Služby

Personál Hotelu Alley ochotně splní vaše požadavky. Pro bezstarostný pobyt hostu zajišťujeme následující služby:

 • služby recepce 24/7
 • pokojová služba
 • sekretářské služby
 • taxi a transfery
 • květinová služba
 • praní a žehlení prádla
 • úschovna zavazadel
 • wellness centrum
 • Wi-Fi v celém hotelu zdarma
 • stylový lobby bar
 • denní tisk
 • hotelové parkoviště pod kamerovým systémem
 • průvodcovské služby
Snídaně

Snídaně

Snídaně formou švédských stolů je servírována v pracovní dny od 6.30 do 10.00 hodin a o víkendu od 7.00 do 10.00 hodin. Doručení snídaně na pokoj je zpoplatněno.

Na snídaně v Hotelu Alley můžete pozvat své obchodní partnery, rodinu nebo přátele. Doporučujeme si rezervovat místo předem na tel. čísle +420 585 502 999 nebo na booking@hotel-alley.cz.

Lobby bar

Lobby bar

Náš Lobby bar je k dispozici nejen hotelovým hostům, ale i těm, kteří chtějí najít exkluzivní místo při relaxaci u kávy, důležitém jednání či lehkém stolování. Váš zážitek začne právě zde vychutnáním svého welcome drinku. V útulném Lobby baru čepujeme Pilsner Urquell.

Lobby bar je možno také využít pro uzavřenou společnost, business snídani, oběd či večeři, degustaci, oslavu či firemní večírek. Máte-li zájem o další informace, kontaktujte na tel. čísle +420 601 303 316 nebo na reininger@hotel-alley.cz.

Relax

Všichni naši ubytovaní hosté mají možnost využít zdarma hotelové fitness a wellness.
Fitness Alley Vám umožní kvalitní trénink, cvičení a životní styl. Po procvičení celého těla pak můžete prožít odpočinek v podobě Finské sauny, která je vhodná pro zdravé osoby k uchování a posílení kondice, prohřátí těla, uvolnění svalů, prokrvení pokožky, čištění pórů a odstraňování stresu. Příjemnému pocitu z pobytu napomáhá bylinné aroma.

Pro více informací nebo objednávky, kontaktujte přes naši recepci na čísle +420 585 502 999 nebo na booking@hotel-alley.cz.

Svatby

Hledáte romantické místo pro svatební hostinu? V luxusním hotelu Alley vás okouzlí stylově zařízené salónky a klidné prostředí u parku. Připravíme pro vás kompletní zajištění svatby na klíč, zprostředkování ověřených a kvalitních dodavatelů, svatební menu a ubytování pro vaše hosty za zvýhodněné ceny, parkování pro hosty zdarma, svatební apartmá pro novomanžele zdarma. Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle +420 601 303 316 nebo na reininger@hotel-alley.cz.

Více informací
 

Teambuilding

Zajistíme pro Vás firemní teambuilding v nejrůznějších podobách: DJ, karaoke, bowling, vstup do ZOO, Aquaparku, Veterán arény, lanového centra, možnost jízdy na motokárách v prostorách garáží, golf, fotky z budky, OLOLOĎ, OLOŠLAP, projížďka historickou Olomoucí na SEGWAY, výlety po okolí na koloběžkách. Máte-li zájem o další informace, kontaktujte nás tel. čísle +420 601 303 316 nebo na reininger@hotel-alley.cz.

Prostory pro jednání a prezentace

Hledáte exkluzivní místo pro degustace, obchodní schůzky, prezentace či pracovní snídani? Nabízíme vám využití našeho lobby baru nebo salonků. K pronájmu nabízíme také VIP apartmán Alley. Máte-li zájem o další informace, kontaktujte nás na tel. čísle +420 601 303 316 nebo na reininger@hotel-alley.cz.

Zábava a odpočinek

Pro naše hosty máme připraveny vstupenky se slevou do olomouckého Aquaparku, kde můžete relaxovat v kterémkoli ročním období. Naši hosté mohou také získat 2 vstupenky za cenu jedné do kina Premiere Cinemas. Multikino se nachází jen 5 minut chůze od hotelu, v OC Šantovka. Pro více informací kontaktujte recepci na čísle +420 585 502 999 nebo na booking@hotel-alley.cz

Premiere Cinemas Olomouc
Aquapark Olomouc

Prohlídky Olomouce a okolí

Mnoho staletí patřila Olomouc k důležitým sídlům střední Evropy a určovalo se zde směřování českých zemí. Velké události a architektonické skvosty Vám rádi přiblíží zkušení průvodci. Budete-li mít zájem o zprostředkování prohlídek, kontaktujte recepci
na čísle +420 585 502 999 nebo na booking@hotel-alley.cz.

Více se o Olomouci a okolí dozvíte na webech:

Město Olomouc
Střední Morava
Olomouc tour guide