Speciální nabídky
zavřít
Balíček dámská jízda
Balíček dámská jízda
Teambuilding
Teambuilding
Balíček romantická neděle
Balíček romantická neděle
Při rezervaci na našem webu získáte welcome drink zdarma

Spolupracujeme

Dobré místo pro život

Dobrovolníci, kteří nezištně podporují lidi v nouzi. Už mnohokrát dokázali, že jen konkrétní pomoc je opravdová a má smysl. Pomáhají miminkám v olomouckém kojeneckém ústavu, handicapovaným nebo lidem s Alzheimerovou chorobou. Jejich počínání fandíme, proto z každé kávy přispíváme 1 korunu na konkrétní pomoc.

http://www.dobremistoprozivot.cz

RideOn

Koloběžka je dokonalý stroj pro přesuny po Olomouci a blízkém okolí. Jejich obliba v posledních letech raketově roste. Díky spolupráci s obchodem RideOn si mohou hosté Hotelu Alley bez problému a rychle půjčit koloběžku a vyrazit na výlet.

http://www.kolobezkyolomouc.com

Plavby Morava

Zažijte jedinečnou plavbu po řece Moravě na výletní lodi s vyhlídkovou i krytou palubou, barem a WC. Celková kapacitou lodi je 60 míst. Využít můžete pravidelných plaveb s možností přepravy jízdních kol. Stačí se zeptat na naší recepci.

https://www.plavbyolomouc.cz

Průvodce městem

Užijte si rozmanité pohledy na místo, kde minulost promlouvá doslova na každém kroku. Olomouc je vhodná k aktivnímu odpočinku. Poznávání a objevování její historie s průvodcem k těmto aktivitám rozhodně patří.

http://www.olomouc-tour-guide.cz

Segway

Poznávací projížďky Olomoucí s průvodcem. Adrenalinový zážitek na dvou kolech stojí za to. Trasu lze zvolit podle chuti. Poznejte to nejzajímavější, co nabízí historické centrum města bez nutnosti jít pěšky. Navštivte známé památky a vyzkoušejte, co dokáže vozítko v parku.

http://www.segway-olomouc.cz

Aquapark Olomouc

Nevšední vodní areál s adrenalinovými i relaxačními atrakcemi a odpočinkovými zónami. Komplex tvoří vnitřní bazénová hala a venkovní bazény, u kterých jsou travnaté plochy. Hosté našeho hotelu mají možnost získat vstupenky do aquaparku se slevou.

http://www.aqua-olomouc.cz