Speciální nabídky
zavřít
Zvýhodněné pobyty. 4 noci za cenu 3
Zvýhodněné pobyty. 4 noci za cenu 3
Business balíček
Business balíček
Cesta za klenoty Hané
Cesta za klenoty Hané
Pozvánky
zavřít

Spolupracujeme

Dobré místo pro život

Dobrovolníci, kteří nezištně podporují lidi v nouzi. Už mnohokrát dokázali, že jen konkrétní pomoc je opravdová a má smysl. Pomáhají miminkám v olomouckém kojeneckém ústavu, handicapovaným nebo lidem s Alzheimerovou chorobou. Jejich počínání fandíme, proto z každé kávy přispíváme 1 korunu na konkrétní pomoc.

http://www.dobremistoprozivot.cz

RideOn

Koloběžka je dokonalý stroj pro přesuny po Olomouci a blízkém okolí. Jejich obliba v posledních letech raketově roste. Díky spolupráci s obchodem RideOn si mohou hosté Hotelu Alley bez problému a rychle půjčit koloběžku a vyrazit na výlet.

http://www.kolobezkyolomouc.com

Plavby Morava

Zažijte jedinečnou plavbu po řece Moravě na výletní lodi s vyhlídkovou i krytou palubou, barem a WC. Celková kapacitou lodi je 60 míst. Využít můžete pravidelných plaveb s možností přepravy jízdních kol. Stačí se zeptat na naší recepci.

https://www.plavbyolomouc.cz

Průvodce městem

Užijte si rozmanité pohledy na místo, kde minulost promlouvá doslova na každém kroku. Olomouc je vhodná k aktivnímu odpočinku. Poznávání a objevování její historie s průvodcem k těmto aktivitám rozhodně patří.

http://www.olomouc-tour-guide.cz

Segway

Poznávací projížďky Olomoucí s průvodcem. Adrenalinový zážitek na dvou kolech stojí za to. Trasu lze zvolit podle chuti. Poznejte to nejzajímavější, co nabízí historické centrum města bez nutnosti jít pěšky. Navštivte známé památky a vyzkoušejte, co dokáže vozítko v parku.

http://www.segway-olomouc.cz

Aquapark Olomouc

Nevšední vodní areál s adrenalinovými i relaxačními atrakcemi a odpočinkovými zónami. Komplex tvoří vnitřní bazénová hala a venkovní bazény, u kterých jsou travnaté plochy. Hosté našeho hotelu mají možnost získat vstupenky do aquaparku se slevou.

http://www.aqua-olomouc.cz